NOF School 2021

NOF School 2021

31
Kup teraz
299.00 PLN

37 godzin wykładów z NOF School 2021, które w przystępny sposób przedstawiają podstawy chrześcijaństwa i budują solidny fundament wiary. Każde z 31 wideo, do których uzyskasz dostęp, w wyjątkowy i konkretny sposób dotyka innej tematyki. 8 znakomitych mówców - Jakub Kamiński, Sara Kamińska, Eunice Diaz Suarez, Wojtek Walaszczyk, Richard William, Dawid Niemiec, Andrzej Kamiński, Marek Siudek - zarysowuje aspekt teologiczno-doktrynalny najważniejszych zagadnień, pokazując jak w praktyczny sposób zaaplikować zdobytą wiedzę w życiu codziennym. 

NOF School 2021 to coś więcej niż suche wykłady — to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu pogłębisz swoje zrozumienie Pisma Świętego, poszerzysz horyzonty i doświadczysz Boga w realny sposób. 

Wykupując pakiet NOF School 2021, otrzymujesz dostęp do materiałów, które pomogą Ci wzrosnąć i wejść na drogę procesów prowadzących ku dojrzałości.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję